Kelionių laivais maršrutai

KELIONIŲ LAIVAIS MARŠRUTAI

 

Klaipėda - Palanga - Klaipėda
Tai maždaug 6 valandų kelionė jūroje, plaukiojant netoli pajūrio krantų iki Palangos kurorto. Nors prie Palangos molo greičiausiai nepriplauksite, tačiau iš jūros galėsite stebėti vasarotojus, skanauti savų vaišių, pasideginti saulėje ar net pasimaudyti .

Klaipėda – Juodkrantė – Mirusios kopos - Klaipėda
Tai poilsinė-pažintinė kelionė į Juodkrantę laivu. Ryte išplaukę iš Klaipėdos uosto, apiplauksite uosto ekvatoriją, grožėsitės unikaliu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, vėjų supūstytomis kopomis. Nuplauksite iki Mirusios kopos, esančios netoli Pervalkos. Grįždami sustosite Juodkrantėje. Ten Jūsų lauks žvejiški pietūs (žuvienė-ungurienė ir kepta žuvis) ir 2 laisvos valandos apžvelgti gyvenvietę (galėsite išsinuomotais dviračiais ar pėstute apkeliauti gražiąją pakrantę su skulptūrų parku, Raganų kalną ar net išsimaudyti jūroje). Vakarop laivu grįšite į Klaipėdą.
Kelionė organizuojama žmonių grupėms, o kaina priklauso nuo pasirinkto laivo ir kelionės trukmės.

Nida – Nemuno delta – Mingės (Minijos) kaimas – Uostadvaris – Nida
Tai maždaug 5 valandų įspūdinga kelionė į vadinamąją „Mažąją Lietuvos Veneciją“ – senąjį etnografinį Mingės kaimą, įsikūrusį Nemuno deltoje, kurio vienintelė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė – valtis. Kelionės metu grožėsitės plačiai atsiveriančiu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, gausia laukine Nemuno deltos augmenija bei paukščių įvairove. Mingės kaime galėsite apžiūrėti gyvenvietę. Taipogi aplankysite žvejų ir upeivių gyvenvietę Uostadvaryje, išvysite prieš šimtmetį statytą vandens kėlimo stotį, apžiūrėsite etnografinį muziejų, o užlipę į švyturį grožėsitės Kniaupo įlanka, Nemuno ir Minijos santaka.
Kelionė gali prasitęsti iki Kintų, toliau plaukiant Minijos upe (Mingės kaimą praplauksime), kur atsiveria natūrali, nepaliesta civilizacijos gamta su daugybe įvairių paukščių ir vandens augalų. Kintų gyvenvietėje ant upės kranto galite pasivaišinti žuviene ar kitais žuvies patiekalais.
Kelionės kaina su pikniku 1 keleiviui 29 eur.

Nida – Mirusios kopos – Juodkrantė - Nida
Jei plaukiate tik iki Mirusiųjų kopų ir atgalios į Nidą, kelionė trunka maždaug 6 valandas. Tai pasiplaukiojimas po Kuršių marias, stebint plačiai atsiveriantį Kuršių nerijos kraštovaizdį su vėjų supūstytomis smėlio kopomis, išskirtine augmenija, žvejų gyvenvietėmis. Mirusios kopos yra tarp Pervalkos ir Juodkrantės.
Kelionę siūlytume pratęsti iki Juodkrantės ir išlipus porai valandų į krantą, paskanauti šviežios žuvies patiekalų, pėsčiomis ar išsinuomojus dviračius apvažiuoti gyvenvietę ir Raganų kalną.
Kelionė organizuojama žmonių grupėms, žmogui kainuotų maždaug 29 eur.
Pasiplaukiojimas palei Nidos kopas
Kiekvieną vakarą organizuojamos maždaug 1 valandos trukmės kelionės po Kuršių marias. Palydėkite saulę plaukiodami palei Nidos pakrantę, Parnidžio ir Didžiąją kopas.
Kelionės kaina 1 keleiviui 10 eur.

Juodkrantė – Mirusios kopos – Juodkrantė
Juodkrantės žvejai maždaug 3 valandoms Jums sukurs žvejišką aplinką. Plauksite žvejybiniu botu link Pervalkos. Grožėsitės Kuršių nerijos pakrante, vėjų supūstytomis ir jau pamario augmenija apaugusiomis kopomis, vandens paukščiais. Sustoję ties Mirusia kopa vaišinsitės pačių žvejų pagal senąjį receptą laive paruošta žuviene-unguriene.

1,5 val. pasiplaukiojimas šiuo maršrutu su pramoginiu laivu kainuotų maždaug 16 eur žmogui.

Nida - Rusnė - Šilutė - Rusnė - Nida
Tai vienos dienos (8-9 val.) įspūdinga kelionė laivu ir autobusu. Plaukdami laivu iš Nidos į Rusnę grožėsitės rytiniais Kuršių marių, Parnidžio kopos ir Nemuno deltos vaizdais, gausia pamario augmenija. Toliau kelionę pratęsite autobusu. Stabtelsite Rusnėje įsikūrusioje etnografinėje sodyboje, kur galėsite paskanauti šio krašto valgių. Kartu su gidu aplankysite Šilutės lankomas vietas. O vakarop iš Rusnės grįšite į Nidą, iš laivo denio stebėdami unikalią žemupio ir Kuršių nerijos panoramą.
Kelionė organizuojama žmonių grupėms (kaina 1 keleiviui maždaug  44 eur.)

Mingės kaimas – Uostadvaris - Nida – Mingės kaimas
Šįkart siūloma kelionę pradėti iš žemyno, visų pirma aplankant Lietuvos „Veneciją“ - etnografinį Mingės (Minijos) kaimą, taip pat Uostadvario švyturį ir muziejų. Praplauksite Krokų Lankų ežerą, Kniaupo įlanką, kur gausu pamario augmenijos ir gyvūnijos. Išvysite Ventės Ragą, per kurį praeina didysis paukščių migracijos kelias. Jūsų pageidavimu kelionės metu laive Jums bus paruoštas gausus piknikas su žuvies patiekalais. Pasiplaukioję Kuršių mariose galėsite pasivaikščioti po Neringos miesto centrą – Nidos gyvenvietę. Kelionės trukmė apie 8 valandas.
Laivo nuoma 1 valandai 300 Lt (piknikas su žuvies patiekalais 1 keleiviui apie 7 eur.)
Netoli Mingės kaimo įsikūrusioje turizmo bazėje siūloma nakvynė nameliuose, esančiuose miško apsupty (nakvynė galima ir Mingės bei Rusnės kaimo sodybose). Pasikaitinsite pirtyje;padesime paruošti Jums pikniką:padesime išsikepti šašlykų, dešrelių.

1 paros pasiplaukiojimas po marias: Klaipėda - Juodkrantė - Nida - Uostadvaris - Mingė - Klaipėda
Tai paros pasiplaukiojimas po Kuršių marias, ryte pradedant kelionę Klaipėdoje, išlipant Juodkrantėje pasivaikščioti, pasimėgauti šviežiai rūkyta ir kepta žuvimi. Toliau plaukiama palei Kuršių nerijos pakrantę iki Nidos, kurioje išlipę galėsite pasivaikščioti po gyvenvietę, užsilipti į Parnidžio kopas, apvaikščioti muziejus arba išsinuomojus dviračius nulėkti iki jūros ir išsimaudyti. Kelionę tęsite iki upeivių gyvenvietės Uostadvario, garsėjančio savo bokštu ir vandens kėlimo stoties muziejumi. Jau vėlų vakarą pasieksite Mingės kaimą, kurio sodybose galėsite užsisakyti pirtį ir maudytis Minijos upėje, nakvoti viešbutyje, arba laivo kajutėse, ar net miegmaišiuose ant denio. Ankstyvą rytą laivas pajudės iš prieplaukos ir nuplukdys Jus atgal į Klaipėdą.
Laive kelionės metu Jums kapitonas padės išsivirti žuvienės, o Jūs turėsite galimybę pasikepti šašlykų ar dešrelių.
Siūloma grupėms iki 10 žmonių. Kelionės kaina 600-700 eur.
 

Laivas kateris "TORAS"
Išvykimui į jūrą talpina 12 keleivių. 
Išvykimui į Kuršių marias talpina 25 keleivius.
Laive įrengta virtuvėlė, miegamos kajutės, wc. 

Laivas kateris "WISMAR"

Išvykimui į jūrą talpina 12 keleivių. 
Išvykimui į Kuršių marias talpina 25 keleivius.Laive įrengta virtuvėlė, miegamos kajutės, wc.

      

 

Laivas kateris "VYGA"
Išvykimui į jūrą talpina 12 keleivių. 
Išvykimui į Kuršių marias talpina 25 keleivius.
Laive įrengta virtuvėlė, miegamos kajutės, wc.    

   

 

Laivas "VENUS S"
Išvykimui į jūrą talpina 20 keleivių. 
Išvykimui į Kuršių marias talpina 150 keleivius.
Laive įrengta pokylio salė, šokių sale, virtuvėlė,  wc.

 

 

 

 Jachta "ODISĖJA"

Išvykimui į jūrą talpina 12 keleivių. 
Išvykimui į Kuršių marias talpina 15 keleivius.
Laive įrengta virtuvėlė, miegamos kajutės, wc.   

     

 Organizatorius 'TRAVEL PUB'
Informacija pasiteiravimui: +868836645, info@travelpub.lt

 
Palaukite...

ŽVEJYBA BALTIJOS JŪROJE

Skambinti: 8 688 36645 

© 2009 UAB "TravelPub” Kelionių agentūra, Visos teisės saugomos.
Interneto svetainių kūrimas     Turinio valdymo sistema easywebmanager